Warsztaty są skierowane do rodziców dzieci w wieku 1-3 . Jest to autorski projekt, opracowany w celu wspomagania rozwoju maluchów, zapobieganiu zaburzeń integracji sensorycznej u wszystkich, a także dzieci z grupy ryzyka, w oparciu o proste aktywności i zabawy.

Jeśli chcesz aktywnie stymulować rozwój swojego dziecka, pragniesz poznać zabawy i aktywności które pomogą mu osiągać najwyższy poziom rozwoju w ramach Jego możliwości – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Być może nie masz już pomysłów, w jaki sposób bawić się z własnym dzieckiem, stawiasz na jakość spędzanego z Nim czasu, chcesz aby Wasza zabawa miała charakter wspierający rozwój – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

A może Twoje dziecko jest z tzw.” grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka, nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar u dziecka, nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju ( siadanie, chodzenie), ominięcie fazy czworakowania, lub jest tzw. dzieckiem o wysokich potrzebach. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem teraz, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Biorąc udział w warsztatach wzmocnisz swoje kompetencje rodzicielskie:

• zrozumiesz niektóre nietypowe zachowania swojego dziecka,

• będziesz w stanie zaproponować mu aktywności i zabawy wspierające jego rozwój, dostosowane do jego potrzeb i możliwości,

• dowiesz się co to jest integracja sensoryczna i dlaczego warto ją wspierać w rozwoju dziecka

• zobaczysz jak wykorzystać proste zabawki oraz akcesoria do zabawy i jednoczesnej stymulacji wielozmysłowej.

Zapisy na warsztaty tylko przez stronę Fundacji Sto Pociech.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij