SMYKO-MULTISENSORYKA® – zajęcia wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej.

Jest to mój autorski program zajęć stymulujących wszystkie siedem zmysłów niemowlęcia oraz wspierających proces integracji sensorycznej .Oparty o teorię integracji sensorycznej oraz doświadczenie pedagoga, terapeuty Integracji Sensorycznej, instruktora Masażu Shantala. Zajęcia są skierowane do WSZYSTKICH dzieci z podziałem na grupy wiekowe:

SMYKO-MULTISENSORYKA ® są zajęciami o charakterze:

• Rozwojowym– wspierają całościowy rozwój dziecka (integrację sensoryczną).
• Profilaktycznym– zapobiegają powstawaniu deficytów sensorycznych – związanych z tzw. deprywacją sensoryczną (czyli zbyt małą ilością różnorodnych bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju).
• Przesiewowym– obserwując zachowanie dziecka na zajęciach, można wstępnie określić profil sensoryczny dziecka- jeśli dziecko nadmiernie poszukuje lub konsekwentnie unika pewnych bodźców sensorycznych. Jest to pierwszy krok w celu wykrywania zaburzeń integracji sensorycznej.
• Edukacyjnym– rodzice i opiekunowie dowiadują się w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły maluszka poprzez proste aktywności i zabawę.

Podczas zajęć SMYKO– MULTISENSORYKA® :

• Twoje dziecko będzie doświadczało różnorodnych bodźców zmysłowych co odpowiednio i całościowo stymuluje jego rozwój.
• Ty oraz Twój maluch będziecie świetnie się bawić.
• Będziesz mieć okazję obserwować swoje dziecko podczas niecodziennych zabaw i aktywności.
• Zainspirujesz się do kreatywnych zabaw domowych.
• Twoja pociecha będzie spędzać czas wśród swoich rówieśników.
• Miło spędzisz czas wśród innych rodziców i maluchów.

Podczas zajęć SMYKOMULTISENSORYKA®  dzieci w naturalny  sposób doświadczają różnorodnych bodźców zmysłowych co odpowiednio  i całościowo stymuluje ich rozwój. Zajęcia oprócz tego, że wspierają rozwój dziecka, są świetną zabawą dla maluchów.  Są to jedyne zajęcia sensoryczne w Polsce na których dowiesz się w jaki sposób prawidłowo bawić się z dzieckiem, żeby całościowo wspierać jego rozwój.

“Na zajęciach jest mnóstwo: słuchania i śpiewania, masowania i dotykania różnorodnych faktur, ściskania i zgniatania, malowania i paćkania się, obserwowania i doświadczania, smakowania i wąchania,  ruszania się i huśtania/bujania, nieskrępowanego poznawania świata wielozmysłowo 🙂  Udział w zajęciach  SMYKO-MULTISENSORYKA®  pozwoli Twojemu dziecku rozwijać się maksymalnie w ramach jego możliwości”.

Zajęcia odbywają się w grupach dobranych pod wględem wiekowym/ lub rozwojowym i trwają 60 min. Opiekunowie przebywają i bawią się podczas zajęć razem z dziećmi. Ilość miejsc w grupie ograniczona.

ZAPISY NA ZAJĘCIA:

MOKOTÓW ( WTORKI ) – SENSUM MOBILE CENTRUM PROCESÓW SENSORYCZNYCH UL. SRÓDZIEMNOMORSKA 11/22/ prowadząca Aleksandra Charęzińska – autorka programu, nauczyciel Smyko-Multisensoryki®

PYTANIA proszę wysyłać na adres aleksandra@charezinska.pl
ZGŁOSZENIA oraz OPŁATY info@procesysensoryczne.pl/ tel. 690 000 180

Koszt zajeć: 45 zł jednorazowe wejście, 160 zł karnet miesięczny, 300 zł karnet dwumiesięczny – pierwszeństwo udziału w zajęciach mają dzieci  z karnetami. Żeby skorzystać z jednorazowego wejścia należy (najpóźniej w poniedziałek) telefonicznie (690 000 180) upewnić się, że zajęcia się odbędą i czy będzie wolne miejsce w grupie.

• W sytuacji nieobecności na zajęciach istnieje możliwość odrobienia  1 zajęć w ramach karnetu/ po uwcześniejszym zgłoszeniu w Sensum Mobile  lub zaproszenia znajomego z dzieckiem (w tym samym wieku) na swoje miejsce 🙂

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

©2018 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij