SMYKO-MULTISENSORYKA® – zajęcia wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej.

Zajęcia sensoryczne dla niemowląt i dzieci SMYKO– MULTISENSORYKA® odbywają są w całej Polsce,  prowadzone przez osobiście przeszkolonych przeze mnie trenerów Smyko-Multisensoryki® (I i II stopnia). Wszyscy trenerzy SMYKO-MULTISENSORYKI®  są profesjonalistami z odpowiednim wykształceniem kierunkowym (pedagodzy, psycholodzy, fizjoterapeuci, logopedzi, wykwalifikowani opiekunowie dziecięcy, terapeuci SI), którzy dodatkowo ukończyli szkolenie certyfikacyjne. 

Zajęcia prowadzone są w grupach dobranych pod względem wiekowym/ lub rozwojowym i trwają zwykle do 60 min. Opiekunowie przebywają i bawią się podczas zajęć razem z dziećmi. Ilość miejsc w grupie ograniczona.

„Na zajęciach jest mnóstwo: słuchania i śpiewania, masowania i dotykania różnorodnych faktur, ściskania i zgniatania, malowania i paćkania się, obserwowania i doświadczania, smakowania i wąchania,  ruszania się i huśtania/bujania, nieskrępowanego poznawania świata wielozmysłowo 🙂  Udział w zajęciach  SMYKO-MULTISENSORYKA®  pozwoli Twojemu dziecku rozwijać się maksymalnie w ramach jego możliwości”.

GDZIE SĄ PROWADZONE ZAJĘCIA SMYKO-MULTISENSORYKA® :

©2024 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij