Konsultacje on-line

Konsultacja on-line w postaci 50 – minutowej rozmowy on-line z rodzicami zaniepokojonymi rozwojem sensomotorycznym dziecka. 

Dla kogo :

 • Dla rodziców dzieci 0-10 r. ż.
 • W sytuacji gdy z różnych przyczyn, rodzice nie mogą skorzystać z konsultacji terapeuty integracji sensorycznej w gabinecie terapeutycznym. Czyli np. brak terapeuty SI w okolicy do którego mogliby się udać, rodzice mieszkający za granicami kraju, czy np. domowa kwarantanna.
 • Rodzice czekający na diagnozę Integracji Sensorycznej przez długi okres czasu.
 • Rodzice niemowląt, którzy chcą wesprzeć rozwój dziecka poprzez codzienną zabawę i aktywności.
 • Rodzice dzieci, którzy są zainteresowani określeniem profilu sensorycznego ich dziecka w wieku 3-10 lat.

WAŻNE!
– NIE SĄ to diagnozy zaburzeń Integracji Sensorycznej. Zaburzenia sensoryczne można stwierdzić tylko w kontakcie z dzieckiem za pomocą odpowiednich narzędzi diagnostycznych.

– NIE SĄ to też diagnozy zaburzeń rozwojowych dziecka w tym autyzmu. Autyzm u dziecka może rozpoznać jedynie lekarz psychiatra, we współpracy z zespołem diagnostycznym.

Oczywiście taka rozmowa z rodzicem w żaden sposób nie zastąpi diagnozy zaburzeń Integracji Sensorycznej ale w trudnej sytuacji może pomóc rodzicowi i jednocześnie dziecku. Często zwracają się do mnie rodzice w krytycznych sytuacjach: gdy są już na skraju wytrzymałości, gdy trudności sensoryczne tak dezorganizują życie i funkcjonowanie dziecka, że zwyczajnie nie dają już rady. I już taka forma rozmowy może pomóc. Sama informacja czy zachowanie dziecka może być w normie rozwojowej, czy jednak trzeba szukać pomocy innych specjalistów.

Jak przebiega proces zapisu na konsultację –

 1. Rodzic wybiera termin i godzinę konsultacji w kalendarzu poniżej, na stronie –  www.charezinska.pl/konsultacje-on-line
 2. Opłaca konsultację poprzez system szybkich płatności.
 3. Otrzymuje maila z potwierdzeniem terminu i godziny, szczegółami konsultacji, kwestionariuszem oraz formularzem do wypełnienia.
 4. Wypełnia kwestionariusze, formularze – najpóźniej dobę przed rozmową.
 5. Na dzień przed konsultacją, na adres mailowy podany w zamówieniu przyjdzie przypominajka o rozmowie.

Konsultacja przebiega w formie video-rozmowy na:

 • WhatsApp
 • Skype
 • Platformie Zoom

Odwoływanie konsultacji – można odwołać konsultację na dzień przed terminem, tylko drogą mailową na adres konsultacje@charezinska.pl . W takim przypadku, zostanie zaproponowany inny termin. Przy braku odwołania lub odwołaniu tego samego dnia, uznaje się konsultację za odbytą. W wyjątkowych sytuacjach losowych, sprawy będą rozpatrywane indywidulanie. Zakup konsultacji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu oraz zasad odwoływania.

Listopad 2020
pon wt śr czw pt sob nie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

©2020 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij