Konsultacje on-line

Konsultacja on-line w postaci 50 – minutowej rozmowy on-line z rodzicami (bez udziału dziecka) zaniepokojonymi rozwojem sensomotorycznym dziecka – koszt 180 zł – płatne z góry/przed rozmową.

Dla kogo :

 • Dla rodziców dzieci 0-10 r. ż.
 • W sytuacji gdy z różnych przyczyn, rodzice nie mogą skorzystać z konsultacji terapeuty integracji sensorycznej w gabinecie terapeutycznym. Czyli np. brak terapeuty SI w okolicy do którego mogliby się udać, rodzice mieszkający za granicami kraju, czy np. domowa kwarantanna.
 • Rodzice dzieci, którzy chcą się zorientować czy codzienne trudności ich dziecka, mogą być spowodowane zaburzeniami sensorycznymi/ tzw. konsultacja wstępna.
 • Rodzice czekający na diagnozę Integracji Sensorycznej przez długi okres czasu.
 • Rodzice niemowląt, którzy chcą wesprzeć rozwój dziecka poprzez codzienną zabawę i aktywności.
 • Rodzice dzieci, którzy są zainteresowani określeniem profilu sensorycznego ich dziecka w wieku 3-10 lat.

WAŻNE!
– NIE SĄ to diagnozy zaburzeń Integracji Sensorycznej. Zaburzenia sensoryczne można stwierdzić tylko w kontakcie z dzieckiem za pomocą odpowiednich narzędzi diagnostycznych.

– NIE SĄ to też diagnozy zaburzeń rozwojowych dziecka w tym autyzmu. Autyzm u dziecka może rozpoznać jedynie lekarz psychiatra, we współpracy z zespołem diagnostycznym.

Oczywiście taka rozmowa z rodzicem w żaden sposób nie zastąpi diagnozy zaburzeń Integracji Sensorycznej ale w trudnej sytuacji może pomóc rodzicowi i jednocześnie dziecku. Często zwracają się do mnie rodzice w krytycznych sytuacjach: gdy są już na skraju wytrzymałości, gdy trudności sensoryczne tak dezorganizują życie i funkcjonowanie dziecka, że zwyczajnie nie dają już rady. I już taka forma rozmowy może pomóc. Sama informacja czy zachowanie dziecka może być w normie rozwojowej, czy jednak trzeba szukać pomocy innych specjalistów.

Jak przebiega proces zapisu na konsultację –

 1. Rodzic wybiera termin i godzinę konsultacji w kalendarzu poniżej, na stronie –  www.charezinska.pl/konsultacje-on-line / klikając przycisk Book Appointment.
 2. Opłaca konsultację poprzez system szybkich płatności.
 3. Otrzymuje maila z potwierdzeniem terminu i godziny, szczegółami konsultacji, formularzem on-line do wypełnienia.
 4. Wypełnia formularz on-line – najpóźniej dobę przed rozmową.
 5. Na dzień przed konsultacją, na adres mailowy podany w zamówieniu przyjdzie przypominajka o rozmowie.

Konsultacja przebiega w formie video-rozmowy z rodzicem/rodzicami – w czasie konsultacji będę dostępna pod tymi komunikatorami, wystarczy się do mnie odezwać:

 • WhatsApp/ 500121056
 • Skype/ Ola Charezinska

Odwoływanie konsultacji – można odwołać konsultację na dzień przed terminem (dokładnie 24 godziny przed) , tylko drogą mailową na adres aleksandra@charezinska.pl . W takim przypadku, zostanie zaproponowany inny termin. Przy braku odwołania lub odwołaniu tego samego dnia, uznaje się konsultację za odbytą. Całkowita rezygnacja odbywa się zgodnie z regulaminem zakupu usług na stronie www.charezinska.pl – https://www.charezinska.pl/regulamin/

Zakup konsultacji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, polityką prywatności oraz zasad odwoływania.

Listopad 2021
pon wt śr czw pt sob nie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

©2021 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij