Prowadzę warsztaty i szkolenia dla wszystkich zainteresowanych tematyką wspierania rozwoju niemowląt i dzieci. Na moich warsztatach gościli już: rodzice, ciocie, babcie, nianie i opiekunki, pracownicy żłobków i przedszkoli, pedagodzy, psycholodzy, fizjoterapeuci, położne, doule, lekarze, nauczyciele, a także maluszki, maluchy i przedszkolaki. Prowadziłam szkolenia dla pracowników niepedagogicznych przedszkoli, nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych a także szkoleniowe rady pedagogiczne.

Wszystkie warsztaty i szkolenia są moimi autorskimi projektami. W swojej ofercie mam już gotowe propozycje warsztatów, szkoleń i wykładów, a także jestem w stanie stworzyć nowe, w pełni dostosowane do potrzeb uczestników.

Prowadzę szkolenia certyfikacyjne I i II stopnia z  autorskiego programu zajęć sensorycznych dla niemowląt i małych dzieci  SMYKO-MULTISENSORYKA®, który powstał w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej. Stymulując wszystkie 7 zmysłów dziecka, całościowo wspierają ich rozwój.

Terminy zajęć, warsztatów i szkoleń oraz miejsca znajdziesz w kalendarzu.

©2020 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij