Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty dla rodziców dzieci od 1 roku życia “Jak wspierać integrację sensoryczną dziecka”

12 października, 2018 w godz. 16:30 - 18:30

Jeśli chcesz aktywnie stymulować rozwój swojego dziecka, pragniesz poznać zabawy i aktywności które pomogą mu osiągać najwyższy poziom rozwoju w ramach Jego możliwości – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Być może nie masz już pomysłów, w jaki sposób bawić się z własnym dzieckiem, stawiasz na jakość spędzanego z Nim czasu, chcesz aby Wasza zabawa miała charakter wspierający rozwój – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

A może Twoje dziecko jest z tzw.” grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka, nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar, nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju ( siadanie, chodzenie), ominięcie fazy czworakowania, nadwrażliwość na bodźce lub jest tzw. dzieckiem o wysokich potrzebach. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem teraz, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Warsztaty są skierowane do rodziców dzieci w wieku powyżej 1 roku życia . Biorąc udział w warsztatach wzmocnisz swoje kompetencje rodzicielskie:

• dowiesz się co to jest integracja sensoryczna i dlaczego warto ją wspierać w rozwoju dziecka,

• zrozumiesz niektóre nietypowe zachowania swojego dziecka,

• będziesz w stanie zaproponować mu aktywności i zabawy wspierające jego rozwój, dostosowane do jego potrzeb i możliwości,

• zobaczysz jak wykorzystać proste zabawki oraz akcesoria do zabawy i jednoczesnej stymulacji wielozmysłowej.

Warsztay prowadzi
Aleksandra Charęzińska Wspieranie Rozwoju Dzieci – absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Pedagog specjalny, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, specjalista diagnozy i terapii pedagogicznej, instruktor Masażu Shantala, konsultantka Memoli, wykładowca akademicki.

Zajmuje się diagnozą i terapią integracji sensorycznej a także prowadzi konsultacje i poradnictwo z zakresu wspierania rozwoju dziecka na różnych etapach rozwoju. Prowadzi autorskie warsztaty, szkolenia i zajęcia dla rodziców, opiekunów oraz osób pracujących z niemowlętami i dziećmi.

Opracowała autorski program zajęć sensorycznych Smyko-Multisensoryka® – wspierających rozwój niemowląt oraz dzieci, w oparciu o metodę integracji sensorycznej. Pokazuje rodzicom i specjalistom, jakie aktywności i zabawy wspierają rozwój ich dzieci, na różnych etapach.

Obowiązują zapisy i wpłata zaliczki/ zapisy w Akademii Malucha –
Koszt uczestnictwa: 55 zł Liczba miejsc ograniczona.

*Na warsztat można przyjść z dzieckiem, ale jeśli jest ono w stanie pobawić się pod okiem animatora w sali obok 😉 Dzieci na warsztacie zwykle się nudzą 😉

Szczegóły

Data:
12 października, 2018
Czas:
16:30 - 18:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/295520747717541

Miejsce

Smart Kids Studio – Akademia Kreatywności
Cieszyńska 70
Biała, 43-300 PL
+ Google Map

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

©2019 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci | Realizacja: klawastrona.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij