Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sensoryczne niemowlę spotkanie autorskie i zwiedzanie wystawy

14 listopada, 2019 w godz. 17:30 - 20:00

Mamania oraz Muzeum Warszawskiej Pragi zapraszają na sensoryczne spotkanie z Ola Charezinska oraz Joanna Szulc z okazji premiery ich książki „Sensoryczne niemowlę”.

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja do zwiedzania wystawy Sensoryczna Praga, w towarzystwie sensomamy – Aleksandry Charęzińskiej, która postara się przybliżyć uczestnikom jej perspektywę na sensorycznie przyjazną przestrzeń oraz kuratorką wystawy – Karoliną Jusińską. Dzięki temu połączeniu, doświadczenia z wystawy będzie można wykorzystać m.in. podczas spacerów po mieście. Więcej o wystawie dowiecie się zaglądając na stronę wystawy—>

Praga sensorycznie

Po zwiedzaniu zapraszamy na pełne inspiracji spotkanie z twórczyniami pierwszej książki o integracji sensorycznej skierowanej do rodziców najmłodszych dzieci – Aleksandrą Charęzińską oraz Joanną Szulc.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy:
– chcą zadbać o harmonijny rozwój swojego dziecka,
– próbują poradzić sobie z trudnościami w zachowaniu niemowlęcia,
– pragną zapobiec przyszłym problemom rozwojowym dziecka i pomóc mu w pełni rozwinąć jego potencjał sensoryczny.
Spotkanie poprowadzi Karolina Jusińska, kuratorka wystawy Sensoryczna Praga, której muzealną przestrzeń można eksplorować wszystkimi zmysłami.

Książka „Sensoryczne niemowlę”, to rzetelna porcja wiedzy i propozycje wspierających zabaw, które pomagają odnaleźć się w świecie pełnym bodźców.
Autorki przybliżają sposoby wspierania rozwoju sensoryki. Wyjaśniają jak pracują poszczególne zmysły i co można zrobić, by zapewnić dziecku – poprzez codzienną zabawę – potrzebne mu doznania sensoryczne.
Aleksandra Charęzińska: pedagożka specjalna, terapeutka integracji sensorycznej, specjalistka diagnozy i terapii pedagogicznej, instruktorka masażu Shantala i nauczycielka akademicka. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców oraz profesjonalistów pracujących z dziećmi.
Joanna Szulc: dziennikarka i redaktorka. Do 2016 r. redaktorka naczelna miesięcznika „Dziecko”. Autorka współautorka tekstów i książek o pielęgnowaniu i wspieraniu niemowląt i dzieci

Więcej o książce —> https://mamania.pl/product-pol-437-Sensoryczne-niemowle.html

Program spotkania:
17:30 zwiedzanie wystawy Sensoryczna Praga, wraz z Aleksandrą Charezińską oraz Karoliną Jusińską
18:15 spotkanie autorskie z Aleksandrą Charezińską oraz Joanną Szulc

UWAGA!
Obowiązują zapisy na zwiedzanie wystawy: karolina.jusinska@muzeumwarszawy.pl.

Zwiedzanie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy 🙂 Wystawę jednocześnie może zwiedzać maksymalnie 30 osób. Zaznaczamy, że na wystawie obowiązuje zasada braku obuwia, bądź obuwia na zmianę, jednak zalecamy, poczuć przestrzeń wszystkimi zmysłami, a stopy idealnie się do tego nadają:)

Szczegóły

Data:
14 listopada, 2019
Czas:
17:30 - 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/505912213298455

Miejsce

Muzeum Warszawskiej Pragi
ul. Targowa 50/52
Warsaw, PL
+ Google Map

©2020 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij