HOPLA cafe oraz Aleksandra Charęzińska Wspieranie Rozwoju Dzieci zapraszają do uczestnictwa w warsztacie „ Integracja sensoryczna dla maluszków” czyli jak wspierać rozwój sensomotoryczny niemowląt

Jeśli jesteś rodzicem niemowlęcia i chcesz aktywnie stymulować jego rozwój, chcesz poznać zabawy, które pomogą mu w pokonywaniu kolejnych etapów rozwojowych, chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić aby czas spędzany z dzieckiem miał charakter “naukowej zabawy”- TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!
A może jesteście z tzw.” grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka,nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar u dziecka,nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju (obracanie się, siadanie), ominięcie fazy raczkowania, tzw. dzieci o wysokich potrzebach (mało śpią i często się wybudzają, trudno zasypiają, bardzo dużo płaczą, chcą być ciągle noszone bądź unikają kontaktu fizycznego), dzieci nadwrażliwe na bodźce. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Warsztaty są skierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców niemowląt, które jeszcze nie chodzą. Jest to autorski projekt, opracowany w celu wspomagania rozwoju niemowląt, zapobieganiu zaburzeń integracji sensorycznej u wszystkich dzieci, a także dzieci z grupy ryzyka, w oparciu o proste aktywności i zabawy.

Biorąc udział w warsztatach wzmocnisz swoje kompetencje rodzicielskie:

zrozumiesz zachowanie swojego dziecka,

będziesz w stanie zaproponować mu aktywności i zabawy wspierające jego rozwój,

dowiesz się co jest dla niego wskazane a czego zdecydowanie unikać

zobaczysz jak wykonać oraz używać proste zabawki do zabawy i jednoczesnej stymulacji wielozmysłowej.

Warsztaty są w formie zamkniętej, w trosce o komfort rodziców i maluszków. Niemowlęta na zajęciach są mile widziane.

Warsztaty prowadzi :
Aleksandra Charęzińska – pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista diagnozy i terapii pedagogicznej, istruktor Masażu Shantala, konsultantka Memoli www.charezinska.pl

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy oraz przedpłaty na konto:
Cena:
do 17 marca 50 zł/ rodzice + dziecko
od 18 marca 65 zł /rodzice + dziecko

Zapisy fb- HOPLA cafe, lub sms 536316677

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij