077

Jeśli spodziewasz się dziecka i chcesz się dowiedzieć w jaki sposób możesz stymulować rozwój swojego maleństwa już od okresu prenatalnego, jeśli chcesz jak najlepiej przygotować się do roli świadomego rodzica, który poprzez codzienne aktywności i zabawy wspiera integrację zmysłów niemowlęcia – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Jeśli jesteś rodzicem niemowlęcia/małego dziecka i chcesz aktywnie stymulować jego rozwój, chcesz poznać zabawy, które pomogą mu w pokonywaniu kolejnych etapów rozwojowych, chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić aby czas spędzany z dzieckiem miał charakter „naukowej zabawy”- TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

A może jesteście z tzw.” grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka, nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar u dziecka, nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju (obracanie się, siadanie), ominięcie fazy raczkowania, tzw. dzieci o wysokich potrzebach (mało śpią i często się wybudzają, trudno zasypiają, bardzo dużo płaczą, chcą być ciągle noszone bądź unikają kontaktu fizycznego), dzieci nadwrażliwe na bodźce. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Warsztaty są skierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców niemowląt i małych dzieci. Jest to autorski projekt, opracowany w celu wspomagania rozwoju niemowląt, zapobieganiu zaburzeń integracji sensorycznej u wszystkich dzieci, a także dzieci z grupy ryzyka, w oparciu o proste aktywności i zabawy z wykorzystaniem min. Memoli- multisensorycznej kołysko-huśtawki dla niemowląt.

Biorąc udział w warsztatach wzmocnisz swoje kompetencje rodzicielskie:

 • zrozumiesz zachowanie swojego dziecka,
 • będziesz w stanie zaproponować mu aktywności i zabawy wspierające jego rozwój, dostosowane do jego potrzeb i możliwości,
 • dowiesz się co jest dla niego wskazane a czego zdecydowanie unikać
 • zobaczysz jak wykonać oraz używać proste zabawki, akcesoria do zabawy i jednoczesnej stymulacji wielozmysłowej.

 Dla rodziców niemowląt– 24.06.16. (piątek) Fundacja MaMa ul. Wilcza 27 b godz. 11.00-13.00- zapisy na aleksandra@charezinska.pl

6 komentarzy
 1. Katarzyna 4 lata temu

  WITAM SERDECZNIE,

  A czy na to spotkanie mogą też przyjść mamy z dziećmi które dopiero co zaczęły chodzić ( w sensie od 2óch tygodni)?

  • autor

   Witam, warsztaty są dla rodziców niemowląt- czyli mniej więcej do 1 roku życia. W jakim dokładnie wieku jest maluszek? I która lokalizacja Panią interesuje?

   Pozdrawiam Aleksandra Charezinska

 2. dumna mama 4 lata temu

  Czy poznane ćwiczenia można później wykonywać w domu?

  • autor

   Witam, oczywiście jak najbardziej prezentowane zabawy i aktywności mają być inspiracją do zabaw w domu z niemowlaczkiem i maluchem, które wspierają rozwój 🙂 Pozdrawiam i zapraszam na warsztaty:-) Aleksandra Charezinska

 3. Agnieszka Joźwik 4 lata temu

  Witam, chciałabym się zapisać na warsztaty. Mogłabym się jedynie dowiedzieć jaką jest ich cena?
  Pozdrawiam serdecznie.

  • autor

   Witam serdecznie. Koszt warsztatów jest uznaniowy – czyli każda mama płaci tyle, na ile skorzysta z treści przedstawianych na spotkaniu. Dla przykładu takie same warsztaty w innej fundacji kosztują 30 zł. Pozdrawiam i zapraszam. Aleksandra Charezinska

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

©2020 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij