077

Zapraszam na warsztaty w 2 terminach:

w piątek, 9 października od. 15.30-17.30 do siedziby Fundacji Sto Pociech w Warszawie (ul. Freta 20/24a) – zapisy tutaj

w poniedziałek,  26 października od 11.00 do 13.00 do siedziby Fundacji MaMa w Warszawie (ul. Wilcza 27b) – zapisy drogą mailową aleksandra@charezinska.pl

Jeśli spodziewasz się dziecka i chcesz się dowiedzieć w jaki sposób możesz stymulować rozwój swojego maleństwa już od okresu prenatalnego, jeśli chcesz jak najlepiej przygotować się do roli świadomego rodzica, który poprzez codzienne aktywności i zabawy wspiera integrację zmysłów niemowlęcia – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Jeśli jesteś rodzicem niemowlęcia i chcesz aktywnie stymulować jego rozwój, chcesz poznać zabawy, które pomogą mu w pokonywaniu kolejnych etapów rozwojowych, chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić aby czas spędzany z dzieckiem miał charakter “naukowej zabawy”- TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

A może jesteście z tzw.” grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka, nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar u dziecka, nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju (obracanie się, siadanie), ominięcie fazy raczkowania, tzw. dzieci o wysokich potrzebach (mało śpią i często się wybudzają, trudno zasypiają, bardzo dużo płaczą, chcą być ciągle noszone bądź unikają kontaktu fizycznego), dzieci nadwrażliwe na bodźce. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Warsztaty są skierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców niemowląt, które jeszcze nie chodzą. Jest to autorski projekt, opracowany w celu wspomagania rozwoju niemowląt, zapobieganiu zaburzeń integracji sensorycznej u wszystkich dzieci, a także dzieci z grupy ryzyka, w oparciu o proste aktywności i zabawy z wykorzystaniem min. Memoli- multisensorycznej kołysko-huśtawki dla niemowląt.

Biorąc udział w warsztatach wzmocnisz swoje kompetencje rodzicielskie:

  • zrozumiesz zachowanie swojego dziecka,
  • będziesz w stanie zaproponować mu aktywności i zabawy wspierające jego rozwój, dostosowane do jego potrzeb i możliwości,
  • dowiesz się co jest dla niego wskazane a czego zdecydowanie unikać
  • zobaczysz jak wykonać oraz używać proste zabawki, akcesoria do zabawy i jednoczesnej stymulacji wielozmysłowej.

Warsztaty będą w formie zamkniętej.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 A.Charęzińska. Wspieranie Rozwoju Dzieci

Skontaktuj się

Zostaw mi wiadomość :)

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Serwis charezinska.pl wykorzystuje coookies więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij