Rekomendacje

 

joanna Zajęcia u Oli są dla nas cotygodniową dawką brudzących, sensorycznych zabaw, na które nie zawsze mam siłę w domu. Mąka, ryż, kasza, kisiel, krochmal… Sypko, lepko, pachnąco, czasem smacznie i tanecznie … to wszystko pozwala mojej córce doświadczać otaczającego świata, i otwierać ją na nowe odczucia, smaki, wrażenia. U Oli czujemy się bezpiecznie i na luzie, to córka kreuje zabawę, sama decyduje w co i kiedy się bawi. Ola nam towarzyszy i proponuje, to bardzo dobra przewodniczka, której pomysły często kopiujemy w domu! Polecam z serca!
Joanna, mama Tosi (producentka filmowa)  www.mamatostudio.pl 
foto Julka Kulik

Warsztaty to czas rozmowy, dyskusji. Czuć otwartość i akceptację, tu nie ma miejsca na ocenę czy krytykę. Z warsztatów wyszłam z konkretnymi umiejętnościami i wiedzą, a przede wszystkim umocniłam się jako mama.  Mój Maluch zyskał pewną siebie mamę, która ufa swojej intuicji, zauważa i podąża za potrzebami dziecka. 

W zajęciach Multisensoryki uczestniczyłam z synem przez 3 cudowne edycje. Były to spotkania, na których zdobywałam praktyczną wiedzę z zakresu stymulacji zmysłów małego dziecka jak również mogłam obserwować pierwsze interakcje syna z rówieśnikami. Był to tez czas dla mnie, okazja do rozmowy z innymi rodzicami, w atmosferze akceptacji z dużą dozą lekkości i radości płynącej z macierzyństwa. 

Julita, mama Jurka i Zosi (psycholog dzieci i młodzieży)          www.gajterapii.pl

received_10211293714205264 Kiedy Ola poprosiła mnie o napisanie rekomendacji, długo zastanawiałam się, jak w kilku słowach opisać to, co dzieje się na jej zajęciach (a także po nich).Moja perspektywa jest taka, że to jest najlepsza inwestycja w szeroko rozumiany rozwój dziecka oraz szczególnie cenny wspólny czas, który spędzamy na nieskrępowanym, radosnym i mądrze moderowanym przez Olę, badaniu rzeczywistości.Obydwoje bawimy się przy tym wyśmienicie i wielokrotnie (obydwoje) bywamy zaskoczeni.
Zajęcia poleciłabym wszystkim dzieciom (i opiekunom) – to jedno z działań,dzięki którym dzieci wyrastają na ciekawych świata, pewniejszych siebie odkrywców.

Łucja, mama Jeremiego (lekarz)

K

Bardzo polecam zajęcia Multisensoryka (na Mokotowie), ponieważ panuje na nich bardzo fajna atmosfera. Same zajęcia są ciekawe i rozwojowe, do tego niezwykle kompetentna i miła prowadząca.  A dodatkowo pyszna kawa w cenie zajęć :-). Zarówno ja i mój 2 letni synek, uwielbiamy te zajęcia.  Polecam gorąco, naprawdę warto.

Ania mama Szymona (pedagog specjalny)